אודות

חברת אסיא שירותי בריאות קהילתיים הוקמה בשנת 1991 כקבוצת מומחים בתחום רפואת המשפחה על ידי רופאי משפחה באזור הנגב, ופועלת מאז בתחומי הרפואה הראשונית ורפואת המומחים.
באסיא עובדים כיום למעלה מ- 150 רופאים (מומחים ומתמחים), בכל רחבי הארץ.

החברה מפעילה רשת של 8 מרפאות לרפואה ראשונית באזור הדרום, המשרתת אלפי משפחות, וכן מעניקה שירותי רפואת משפחה בתוך סניפי הקופות ע"י הצבת רופאים מטעמה.
בנוסף זכתה החברה במכרזים של משרד הבריאות והקופות להקמה והפעלה של שני מרכזים לרפואה דחופה בערים אופקים ונתיבות, המעניקים שירותי רפואה חיוניים לכל תושבי האזור.

במסגרת "אסיא אסתטיקה" החברה מפעילה שתי מרפאות בערים פתח תקווה ובאר שבע, ובהן ניתן מגוון רחב של טיפולי אסתטיקה ואנטי אייג'ינג.

שירותי בריאות למגוון מגזרים

אסיא מספקת גם שירותים ייעודיים לאוכלוסיות ומגזרים בנגב, כמו מרפאת אסיא קהילה בלב הקהילה החרדית של נתיבות ומרפאת לקייה בה ניתן שירות רפואי לאוכלוסיה הבדואית.

בנוסף החברה מספקת שירותי רפואה ראשונית לחיילי צה"ל במרפאות הצבאיות בפריסה ארצית מהצפון הרחוק ועד הנגב הדרומי, ומנהלת מערך ארצי של רפואה יועצת באמצעות רופאים מומחים הזמינים לשירות החיילים, במגוון גדול של מקצועות הרפואה.

תכנית התמחות ברפואת המשפחה

אסיא היא החברה הפרטית היחידה שאושרה ע"י המועצה המדעית וההסתדרות הרפואית לביצוע תכנית התמחות ברפואת המשפחה, ועד כה נכנסו לתכנית של אסיא יותר מ- 100 מתמחים, וכבר למעלה מ- 60 מהם סיימו בהצלחה והשתלבו כרופאים מומחים במערכת הבריאות בישראל.

תכנית ההתמחות של אסיא מושכת אליה מדי שנה רופאים מתמחים מכל הארץ ומכל קבוצות האוכלוסיה, ורבים מבין בוגריה נשארים לגור ולעבוד בדרום ולחזק את מערכת הרפואה בנגב. מערכת ההדרכה וההוראה במחלקה לרפואת המשפחה נעשיית על ידי רופאים מדריכים וותיקים ומובילים בתחום, ומהווה נדבך מרכזי בפעילותה של החברה.

חזון

הנהלה

ד"ר מוריס ביטון MD

דירקטור ומרכז ההתמחות
מדריך בכיר ברפואת המשפחה​

מומחה ברפואת המשפחה
מאסטר במנהל ציבורי, MPAH, אונ' קלארק ארה"ב
תואר ראשון במדעי הביולוגיה , B.Sc
מנהל מרפאות אסיא בנתיבות ובאר שבע
פרס כוזרי – הצטיינות במתן שירות
יקיר העיר נתיבות בתחום שירותי הבריאות לשנת 2001

אלי רימון

ד"ר אלי רימון MD

דירקטור ומנהל רפואי
מדריך בכיר ברפואת המשפחה

מומחה ברפואת המשפחה
רכז הוראת מתמחים
מנהל מרפאות אסיא בבאר שבע ובדימונה
לשעבר: מרכז החוג לרפואה ראשונית בבי"ס לסיעוד ע"ש רקנאטי

יובל זיו MBA

מנכ"ל

תואר שני MBA בהצטיינות במנהל עסקים, אוניברסיטת בן-גוריון.
תואר מהנדס B.Sc.בהצטיינות בתעשייה וניהול, אוניברסיטת בן-גוריון.
3 שנים ברציפות פרס ההצטיינות היתירה של הפקולטה לטכנולוגיה.
פרס מיוחד מטעם כנסת ישראל לסטודנטים המצטיינים ביותר בארץ.
למעלה מ – 25 שנה בתפקידי ניהול בכירים במגוון חברות בתחום שירותי הרפואה והביטוח הרפואי, לרבות מנכ"ל חברת ביקורופא ומנכ"ל קבוצת מדנס.